Lastetunni tagasiside

“Tere, ma olen Ingeli. Ning mulle meeldib väga mu ema lastetund. Seal mängitakse ning tehtakse igasuguseid lahedaid ja vahvaid harju-tusi. Mulle meeldis eriti kotkapesa. See on imeline ning pehme energiaga tund. Seal on väga tore ja hubane mul olla. Teiste laste seltsis ning koos eriti oma emaga, eriti kui ta on uue mängu välja mõelnud. Seal saavad kõik lapsed ühiselt mängida.

Mulle meeldib väga, millised asjad need seal on. Seal on pallid, seal on kepid ning ma ei oska isegi rohkem öelda, mis seal on, kuna neid on nii palju. Nii palju, et on tore mängida. Kui ma varakult saali jõuan, siis mulle meeldib mängida peeglikulli oma kalli õega. Ning see saal on väga suur ja kaunis, kus saab mänge mängida ning joosta. Seal on nii lõbus, et ma lausa jätan oma kunstiringi vahele. Seal on palju lapsi ja mänguhoos saavad nad omavahel päris tihedasti sõbraks. Tulge ka, on väga vahva!”

“Tere, mina olen Emili. Mul meeldib väga seal mängida ja mulle meeldib, kuidas emme mõtleb kogu aeg mänguseid välja, need on väga head. Siis mulle meeldib väga seal omaette mängida. Siis ma saan väga peeglitest vaadata ennast ja lõbutseda oma eluga. Ning mulle meeldiks väga, et emme teeb tunde ja kui ta paneb ilusaid riideid, siis ta on väga kaunis ja mängime koos oma õega. Mulle meel-dib… kõik lapsed! Siis mulle meeldib väga emme harjutused, aga ma ei jõudnud kääre teha, sest ma tahtsin omaette teha linnupesa.”

“Mul meeldivad mängud. Mulle meeldib rohkem liikuda. Esimest korda ema küsis, kas meeldib. Ütlesin, et meeldib. Siis tulin tagasi.”