Manifesteerimisest

Mõni inimene arvab, et ta teeb hästi palju asju, teistest rohkem. Väljastpooltki võib paista nõnda – ta askeldab, juhib, organiseerib “elektrijänesena“ ning tundub, et kõik kadestavad sellist energiat.

Teine inimene arvab jälle, et ta ei jõua peaaegu mitte midagi märkimisväärset tehtud: üritab elus ja olukordades säästurežiimil toime tulla, endast samal ajal suht vähe arvates.

Manifesteerimine on tegevus, mida harrastavad eranditult kõik inimesed. Ja seda mitmetel tasanditel. Osa mõtte- ja vaimuloomest rakendub kiirelt maisesse sfääri, teine osa võib küpseda aga aastakümneid, enne kui inimkond on valmis seda viljadeks vormima.

Tänase päeva energeetilised muudatused Maal on väga paljude kõrge vaimuga inimeste elutööde tulemus, kaasa arvatud Sina ja mina. Ka need, kes väliselt ringi ei rähkle, panustavad omal tasemel hoolega manifesteerimise protsessi, teadlikult või ebateadlikult, unes ja ilmsi, oma südame leegis taotlusi kandes. See tõdemus kehtib nii suurte kui väikeste muutuste puhul.

Nii et kui Sinuga juhtub või oled “kohale kutsunud” midagi head – anna krediiti ka teistele. Ning vastupidi: ära arva hetkekski, et istud viimases vagunis ja ainult vedurid näevad kõik vaeva… Nii on õiglasem.