“WordPressis kodulehe valmistamine”

Koolitus on vajalik, kui Sa soovid:
a) luua endale esindusliku ja sisuka kodulehe, ilma et peaksid oskama programmeerida
b) ise hallata ja arendada juba olemasolevat kodulehte, mis on tehtud WordPressis

Koolitus koosneb 4-tunnisest loengust, e-kursuse materjalist ja koolituse järgsest nõustamisest.

Koolitusele on soovitav tulla sülearvutiga – nii saab koolituselt lahkuda enda loodud uue kodulehega. Samas võib osaleda ka ilma arvutita, sest kogu tegevus arvutis projekteerub ekraanile ning kaasa antav e-materjal sisaldab samm-sammulisi põhjalikke videoõpetusi, mille abil on hiljem lihtne koolitusel räägitut meelde tuletada ja praktikas läbi teha.

1. Koolituspäev ja e-kursus sisaldavad järgmisi õpetusi:
–  Uuele kodulehele domeeni nime valimine ja registreerimine
–  Serveriteenuse pakkuja valimine ja teenuse tellimine
–  WordPressi installeerimine serverisse
–  Kodulehe üldiste seadete määramine
–  Lehekülgede ja alalehekülgede lisamine, järjekorra muutmine, kustutamine
–  Lehekülgede sisu taastamine
–  Menüüde ja kategooriate loomine ja muutmine
–  Tekstide sisestamine ja küljendamine
–  Piltide, videote, Google kaartide, dokumentide ja linkide lisamine kodulehele
–  Postituste ja rubriikide lisamine
–  Kujunduse valimine suure hulga tasuta valmiskujunduste hulgast, kujunduse muutmine
–  Fotogalerii loomine
–  Pluginate otsimine ja installeerimine sh kontaktivormi lisamine lehele
–  Kodulehe külastusstatistika jälgimine Google Analytics abil
–  Kodulehe leitavuse parandamine otsingumootorites (SEO ehk „Search Engine Optimization“)
–  Google AdWords võimalused oma kodulehe külastatavuse oluliseks suurendamiseks sihtgrupi hulgas

2. Lisaks nõustan koolitusel osalenuid e-kirja teel 2 kuu jooksul peale koolituse läbimist. PS Soovijatele pakume kodulehe sisu- ja keeletoimetamise lisateenust.

Isikliku kogemuse põhjal julgen lubada, et WordPressis kodulehe loomine ja haldamine on jõukohane igaühele.
Koolitaja on Asko Uri.
Kontakt: 55657400, askouri10@gmail.com

Koolituspäev kestab 5 tundi.
Koolituse maksumus on 100 € / osaleja kohta.
Hinnale lisandub käibemaks 20%.
* Lõunapausil üllatus!

Koolituse tutvustus