Koodivärk / Codework®

“Küll on hea, kui elamine ei vaja taastusravi!” / Mari.

Koodivärgiga saab elustada oma potentsiaale ja taseme võrgustikku.

Teatavasti sisenes planeet Maa 2012. aastal viiendasse dimensiooni. Kosmiline olend Mark ütleb: “5. dimensioon väljendub sümbolite, koodide, geomeetriliste kujundite ja teiste matemaatiliste vormide kaudu. Need kuuluvad aeg-ruumi pidevustikku, aga on ka sillaks nähtamatute maailmadega. 5D tasandi sümbolite, kujundite ja koodide abil on võimalik sügav tähendus, vägi ja tervenemine.”

Soov avab koode – teadvus avab koode. Võti on magneetilise lõdvestunud jõu omamises ja tahtes seda rakendada.

Isiklik jõud. Öeldakse: kui inimene on end ise kinni sidunud, pole köit vajagi. Isiklik jõustumine on reaalsuses sageli keeruline ja vajatakse abistavaid vahendeid. Kel põhjust või tungi, valib meetodeid, mis on inimkonnale jagatud kvanthüppe sooritamiseks.

Tulemus. Koodivärk toimub istudes ja vähese kehalise kontaktiga. Seansi tulemus on määratlematu ja see ei kuulu polaarsesse maailmakäsitlusse – puudub negatiivne, positiivne vm piiritlev hinnang. Samuti vastutab inimene edasi oma valikute eest, nagu ta seda alati on teinud.

Erinevad koodid. Iga inimese loomupärased koodid on erinevad. Need on töös või ootavad oma aega. Koodivärgi mõjul käivituvad protsessid, mida võib nimetada elustumiseks. Avaneb isiksuse pakett, ilma et sellele peaks liigselt mõtlema.

*Meditantsu kohta vaata lähemalt siit.