Meist

KehaMeeleKooli tegijad on Mari Lauk ja Asko Uri, tugiisik Ingeli Uri.

Mari:
Haridus:  kõrgem (tantsukunst) + kultuurikorralduse magistrant
Liikumiskunstide staaž:  40+ aastat
Ametid:  OÜ KehaMeeleKool projektijuht, energiatreener ja koolitaja; MTÜ Iga Ring juhatuse liige; meditantsu/Meditance® looja; tõlk-keeletoimetaja; koodivärgi/Codework® looja, auramediaator™Soul Body Fusion®’i praktikvalgusterapeut
Hobid:  dekoratiivkäsitöö ja -disain, audiolugemine, kalligraafia, puugravüür, taimekunst, luuletamine, laulmine, suupillimäng, meditants, kehaminimaaling; kellukeste, liivakellade, lõhnaseepide ja elevantside kogu.
Looming:  luule; energiatreening, meditants/Meditance®; koodivärk/Codework®.
     “Kui aus olla, siis tegelikkuses olen arvatavasti veidi rohkemat kui lihtsalt inimene. Mind on peetud ümbersündinud ingliks, küll intensiivseks ja tõsimeelseks “nõiaks” – aga ma ei ole ravitseja tüüp. Tegelen ainult hea ja terve tugevdamisega, nii et endale meeldib mulle mu haldjalik pool: lille-lapselikkus, muretus ja terav huumor. Elukogemuse poolest olen poja ja kahe tütre õnnelik ema. Meie perre kuuluvad ka hunt-hagijas Talia ja austraalia naerutuvipaar.
     Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia kõrghariduse diplomil on minu kutseks märgitud tantsuõpetaja, kuid diplomitöö tegin hoopis Vanemuise teatris lavalises liikumises. Ise nimetan ennast rekreatsiooni spetsialistiks üldisemalt ja ametilt olen energiatreener.
     Peale ülikooli lõpetamist töötasin 4 a samas tantsukateedris loovtantsu, kehatunnetuse ja tantsukompositsiooni õppejõuna, misjärel elasin 6 a välismaal, õppides USAs korea tervisevõimlemist Dahn Hak (tuleneb traditsioonist Shin Sun Do, tõlkes Püha Inimese Tee). Selle iidse päritoluga idamaade treeningu baasil lõin Eestisse tagasi tulles oma meetodi “energiatreening”, mida õpetan varieeritult tänaseni. Saan otse läbi enda infot keha liikumise ja energiate suunamise seoste kohta. Lisaks abistan kliente individuaalselt nende energia tuunimisel: olen keha ja vaimu ühendamise meetodi Soul Body Fusion® praktik ning koolitatud auramediaator™, kes oskab inimese aurastruktuuri uuendada. Oma kanalduste tulemusena olen loonud seansi koodivärk/Codework®, mis aktiveerib inimese kosmilist potentsiaali ja oma taseme suhtlusvõrgustikku. Viin läbi spektriõhtuid ja teen koolitusi, mille eesmärgiks on inimese isiklik jõustumine. Olen vaimustuses ka valgusteraapiast.
     Praegusel hetkel tegelen süvendatult inimkeha ettevalmistamisega multi-dimensionaalseks muutumisel. Solaarsed energiad sisenevad Maale ja meie rakkudesse, nii et mida teadlikumalt käesolevatesse muudatustesse suhtuda, seda mõttekam tundub elu – inimkonna areng on energeetiline. Pean ennast olemuslikult valgustööliseks ja loodan muuhulgas toetada paljusid kaasteelisi.”

Asko:
Haridus:  kõrgem + (sotsiaaltöö MA)
Juhistaaž:  15+ aastat
Ametid:  KehaMeeleKool OÜ koolitusjuht ja koolitaja, raamatupidaja, MTÜ Iga Ring juhatuse liige, MTÜ Neti ja Nuti juhatuse liige.
Hobid:  jooksmine, lauatennis, lõõtspillimäng, male, puutöö, maakodu, kokkamine.
Looming: kasulikkoolitus.ee
   “Enamasti alustatakse enese tutvustamisel oma ametist. Olen meie pereettevõttes KehaMeeleKool OÜ koolituste korraldaja ja läbiviija. Varem olen töötanud erinevates ametites: tegevjuhina Eesti-Norra 15 töötajaga ettevõttes (8 a), turundusjuhina ühes Eesti suuremas kinnisvarafirmas (3 a), reklaamiagentuuri käivitaja ja eestvedajana (3 a), Euroopa rahastusega sotsiaalprojektide algataja ja projektijuhina (3 a). Noorena töötasin mõnest kuust kuni aastani sellistes ametites nagu leivavedaja, valvur, müügimees ja müügijuht.
   Võibolla veidi rohkem räägib inimesest tema haridus, mille ta on ise valinud. Minu valikud on olnud sotsioloogia ja sotsiaaltöö – õpin praegusel hetkel Tartu Ülikoolis sotsiaaltöö magistrantuuris. Ma seostan ka koolitusi sotsiaalse suunitlusega tegevusega, millega kaasneb inimeste jõustamine ja nende tugevuste esiletoomine.
   Kõige rohkem räägivad aga minu arusaamise järgi inimesest tema tõekspidamised ja väärtushinnangud. Minu arvamus inimese olemusest ja võimalustest ühilduvad Tema Pühadus Dalai Lama mõtetega: iga inimene tahab olla õnnelik, igaühel on õigus õnnelikule elule ning igaüks saab ise oma elu õnnelikumaks muuta. Ma usun, et iga inimese mõte, sõna, otsus ja tegu muudavad mitte ainult meie edasist elu ja võimalikke uusi valikuid, vaid ka ümbritsevaid inimesi ja maailma. Igal inimesel on sisemine südamehääl, mis teab, mida tuleb teha – meie õnn sõltub sellest, kuivõrd me seda kuuleme, kuulame ja järgime.”

Ingeli:
Haridus:  4. klass
Ametid:  kunstnik, disainer, tervendaja.
Hobid:  joonistamine, maalimine, meisterdamine, mänguasjade ja meigidisain, taimelava, küpsetamine.
Looming:  pildid, meisterdused, luule.