Energiatreeningud Sansaara Stuudio saalis

E  12.15-13.30
K  12.15-13.30
M: 6 € / kord, kuukaart 26 €, soodus 24 € / kõik KMK algajate tunnid
Tunnis teeme rahulikku, energiatunnetuslikku liikumist. Hoolitseme liigeste ja keha üldise energiavoolu ning immuunsuse tõstmise eest. Kogume kokku isiklikku energiat, mis suurendab olemuslikku rõõmu ja vaimset selgust.
Tervisetrenn kõigile tasemetele
K  19.00-20.30
M: 7 € / kord, kuukaart 26 €, soodus 24 € / kõik KMK algajate tunnid
Tunnis teeme elavaloomulisi puhastavaid ja jõustavaid energia-harjutusi, mis annavad optimaalse elementaarse füüsilise ja energeetilise toonuse. Abistame oma vaimuenergia ühinemist rakkudega, mis teenib hästi nii keha kui meelt.
Loov energiatreening lastele
E  15.15-16.45
K  15.15-16.45
M: kord 3 € / pere, kuukaart 10 € / pere
Tund on mõeldud põhiliselt koolilastele. Õpime jälgima ja suunama oma hingamist ning rühti, kontrollima liikumise ja mõttega loodavat energiat. Teeme loovtantsu ja tahet tugevdavaid harjutusi, vabastame võimalike pingete allikaid. Toetame ja süvendame eneseusku – ja muidugi mängime!
Varia suurtele lastega
R  17.00…21
M: kord € / varieeruv, kehtivad kõik KMK kuukaardid
Reedeti toimuvad tunnid/koolitused kõigile tasemetele või seltsielu sündmused. Lapsed võib alati kaasa võtta, kui toimuva graafikusse pole märgitud teisiti.