Minu tähelepanek auratransformatsiooni tegemise kohta

Alates aastast 2012 on igasugused energiad tõepoolest kõvasti muutunud. Auratransformatsiooni protsessi mõjutab see loomulikult samuti.

Enamiku inimeste vanad energiad on hakanud kiirelt ümbert ära lagunema, mida oligi oodata. Need, kes jõuavad mediaatori juurde, on enam kui valmis oma energia struktuuri muutmiseks-kaasajastamiseks, saades tasakaalustava aurakihi omanikuks. Siiski ei tohiks sellesse teisendamise protsessi kerglaselt suhtuda.

Kogemus näitab, et mõnikord juba vaevu inimest seansi algul puudutades toimub plahvatus ning vanad aurakihid lendavad nelja tuule poole. Ja hops! – juba tulebki suure hooga lähemale ka tema eemalolev vaimuenergia ning tundub, et üks-kaks-kolm on asjad tehtud.

Nii lihtne see siiski ei ole. Vaatamata faktile, et aurakihid on lahti ja eemalduvad kergelt, võttes kõrgemavibratsioonilise vormi, tuleb seda enam töötada inimese füüsilise keha puhastamise ja tugevdamise kallal. Vaimuenergiaga otsene kokkupuude on endiselt kehale paras šokk, nii et sageli on just keha üldine seisund peenemakoeliste energiate rakendumise jaoks kõva pähkel. Muide, väga toetavalt mõjub Soul Body Fusion’i kasutamine rakkude “sulatamiseks” kõrgenergiate sissevoo kergendamisel. Tervendamise ehk tegelikult inimese isetervenemise suurendamise etappi jagub pea iga auratransformatsiooni faasi juurde ning vahele. Mida rohkem mediaator oskab oma puhast taotlust ja andeid kasutada, seda efektiivsem ta on ja seda paremini klient ennast hiljem tunneb.

1,5 tundi on miinimumaeg, mille jooksul võib teha aura kohandamist (seda tehakse 1987.+ sündinutele) ja transformatsioon ise (seda tehakse enne 1987. sündinutele) peaks võtma tänapäeval ka üldjuhul vähemalt 2,5 tundi. Tavaliselt läheb siiski kauem. Transformeeruja isiklike energiate maksimaalne kokkukogumine on jätkuvalt pikemaajaline pingutus.