Polaarsuse pööramine

Polaarsuse pööramist teeme grupiseanssidena, individuaalseansina kokkuleppel või teiste eraseansside osana.

Polaarsuse pööramine ehk Noviani Access põhineb Access Consciousness’i teooriatel ja võtetel, mis on kanaldatud inimkonnale Gary Douglase kaudu vaim Noviani (kehastunult tsaar Nikolai II ravitseja Rasputini) poolt.
PP mõju toimib elektromagnetvälja kaudu ja on seetõttu kiire üliefektiivne puhastumise, taastumise ning teisenemise meetod.

Üldtutvustus:
–  Polaarsuse pööramine ei ole tavateadvuse mõiste – negatiivse muutmine positiivseks. See ei ole energeetiliste potensiaalide vahel pendeldamine.
–  Polaarsuse pööramine on polaarsusest väljumine. See võimaldab eluenergia paremat voolamist, tingimusteta olekut, meele selginemist, vabaduse mõistmist, tervikuks muutumist, tervenemist… Mida veel?
–  Elude vältel loodud kehaga kaasaskäiv energeetiline pagas kustutatakse. Selle tulemusena toimub põhjalik puhastumine, sundkäitumine peatub. Idee poolest võib paralleele tõmmata Eckhart Tolle raamatuis kirjeldatud „alistunud“ seisundi või Krayoni “siiriku“ taotlemisega.
–  Inimesel tekib suurem teadlike valikute võimalus, neutraliseeruvad tunded, kaovad hinnangulised vaated, vaimu- ja kosmilised sidemed tugevnevad, reaalsus teiseneb tasapisi illusioonituse poole.
–  Lisaks praktilisele osale käib polaarsuse pööramisega kaasas teoreetiline juhatus, kuidas edaspidi suunata oma mõtteid mitte-polaarseiks, kuidas tulemuslikult kasutada teatud sõnu ning taasluua kõike, mis tarvis.
–  Seansi ajal ei toimu märkimisväärset kehalist tegevust, aga pööramise mõju jätkub ka hiljem pikema aja vältel.