Tunnid

Energiatreeningu sisu on põhimõtteliselt sama ja vormiliselt erinev igas tunnis. Trenn on olemuslikult sobilik kõigile.
Tundidesse on vajalik etteregistreerumine.
Tundi võib alati lapsi kaasa võtta.

Energiatreening algajatele
Tunnis teeme lihtsavormilist keha- ja energiatunnetuslikku praktikat, hoolitseme liigeste ja keha üldise energiavoolu ning immuunsuse tõstmise eest. Põhiliselt keskendume aju, siseorganite ja kapillaar-süsteemi mõjutamisele ning loome tugevamat sidet isikliku energia-pagasiga, mis suurendab olemuslikku rõõmu ja vaimset selgust. Lisatööd teeme hingamismustrite ja häälega. Igal võimalusel selgita-me teooriat inimenergia kohta.
Tund sobib eriti neile, kes pole aktiivse liigutamisega pikalt tegelenud ning tahavad alustada rahulikumas tempos, samuti introvertidele, kes tunnevad end paremini väikeses grupis.

Energiatreening kõigile tasemetele
Tunnis teeme nii elavaloomulisi kui ka staatilisi puhastavaid ning jõustavaid energiaharjutusi, mis annavad optimaalse elementaarse füüsilise ja energeetilise toonuse. Abistame oma vaimuenergia ühinemist rakkudega, mis teenib hästi nii keha kui meelt.
Tund on sobilik noorematele ja nooruslikele, keda ei heiduta veidi suuremad vastupidavuse väljakutsed.

Energiatreening edasijõudnutele
Tunnis teeme süvatreeningut ja energiatreeningmaratoni, keerulise-maid ning keskendumist nõudvaid hingamisharjutusi ja juhendatud iseseisvat individuaaltööd. Räägime energiateooriast ja praktiseerime tervendamist.
Tund sobib põhjalikele, sügavatele natuuridele ja neile, kes on energiatreeningu ja sisulise enesearengu fännid.

Loov energiatreening lastele
Õpime jälgima ja suunama oma hingamist ning rühti, kontrollima liikumise ja mõttega tekkivat energiat. Teeme loovtantsu ja tahet tugevdavaid harjutusi, vabastame võimalike pingete allikaid. Toetame ja süvendame eneseusku – ning muidugi mängime!
Tund on mõeldud põhiliselt koolilastele kuni 12 a, aga tragid kooli-eelikud on samuti oodatud.

Varia suurtele lastega
Reedeti toimuvad koolitused/grupiseansid kõigile tasemetele või seltsielu sündmused jm. Lapsed võib alati kaasa võtta, kui toimuva graafikusse pole märgitud teisiti.